Temizlik Malzemeleri Toptan Satış

Temizlik Malzemeleri Toptan Satış

İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline temizlik malzemeleri toptan satışı yapıyoruz. Toptan temizlik malzemeleri satışında uygun fiyat avantajı sunuyoruz.

Makro Kurumsal Tedarik olarak, başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneline temizlik malzemeleri toptan satış, pazarlama ve dağıtımını yapıyoruz. 2009' da hizmet vermeye başladığımız sektörde binlerce müşterimize geniş ürün yelpazemizde uygun fiyat avantajı sunduk. İşletmelerin önemli gider kalemlerinden olan temizlik ürünleri maliyetini aşağı çekmek için rekabetçi fiyat politikası uyguluyoruz. 

Endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe alanında saygın ve kaliteyi ön planda tutan üreticilerle işbirliği yapan firmamız komple tedarik hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda deterjan grubunda; İduna Temizlik Ürünleri (Dankim Kimya) Maratem Temizlik Ürünleri (Eczacıbaşı) temizlik kağıtları grubunda; Marathon temizlik ürünleri, Terasoft kağıt ürünleri, Sarf malzme grubunda; Usmop temizlik malzemelerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapmaktadır.    

Etiketler : temizlik malzemeleri toptan satış , toptan temizlik malzemeleri fiyatları , temizlik malzemeleri toptancıları istanbul