İstanbul-Anadolu-Yakası-Temizlik-Malzemeleri-Toptancıları

İstanbul-Anadolu-Yakası-Temizlik-Malzemeleri-Toptancıları

Makro Kurumsal Tedarik olarak 2009’dan beri İstanbul Anadolu Yakasında Temizlik Malzemeleri toptancılığı yapıyoruz. Temizlik malzemeleri toptan satışında birçok markanın kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Malzemeleri Toptancıları

Makro Kurumsal Tedarik olarak 2009’dan beri İstanbul Anadolu Yakasında Temizlik Malzemeleri toptancılığı yapıyoruz. Temizlik malzemeleri toptan satışında birçok markanın kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz.

Firmamız, Eczacıbaşı Profesyonel ve Maratem Profesyonel ürün gruplarının bayiliğini yapmakta ve müşterilerine ekonomik fiyatlarla çözümler sunmaktadır.

Satış ve dağıtımını yaptığımız bazı markalar;

Marathon Temizlik kağıtları,

Terasoft Temizlik Kağıtları,

Select Temizlik Kağıtları,

Maratem Temizlik Ürünleri,

Piento ve Suakze Temizlik Kimyasalları,

Usmop mop ve paspaslar,

Polikur mikrofiber bez, sünger ve moplar,

Çaykur, Doğuş, Lipton, Mehmet Efendi, Pekşeker, Balküpü ürün grupları,

Merkezi Ataşehir’de bulunan firmamız, İstanbul Anadolu Yakasında toptan temizlik malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve sarf malzemelerinin tedarikinde birçok işletmeye hizmet vermektedir. Firmamız aynı zamanda İstanbul Avrupa Yakasında da toptan temizlik ve ambalaj malzemeleri satışı yapmaktadır.

Makro Kurumsal Tedarik olarak yukarıda belirtiğimiz hizmetlerimizi online.temizlikpazarim.com adresimizden uygun fiyatlarla Türkiye geneline de satışını yapmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası; Temizlik, Ambalaj ve Sarf malzemeleri tedarikinde ekonomik fiyatlar, hızlı servis, kaliteli ürün ve hizmet ilkeleriyle hizmet veren firmamız çözüm ortağınız olacaktır.

2009 yılında kurulan Makro Kurumsal Tedarik, aşağıda belirtilen ilkeler doğrultusunda hizmet vererek, sağlıklı bir büyümeyi hedeflemiştir. Hedefimiz sürekli gelişim ilkesiyle daha iyi hizmet vermek ve kurumsal tedarikte güvenilir çözüm ortağı olmaktır.

Makro Kurumsal Tedarik olarak, 2009 yılından günümüze kurumlara endüstriyel temizlik ürünlerinden gıda ürünlerine kadar yüzlerce farklı ürünün tedarikinde aranılan firma olmak için çalışıyoruz.

Firmamız alanında öncü olmayı hedefleyen, üretimde kalite standartlarını gözeten ve kaliteyi var olmanın esas ilkesi sayan üreticilerle iş birliği yapmaktadır.

Bu anlayışla, iyi ürünü uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere ulaştırmaktayız.

 

REFERANS İLKELERİMİZ

  •  Makro Kurumsal Tedarik işletmenizin ekonomik, hızlı ve güvenilir tedarikçisidir.
  •  Standartlara uygun olmayan hiçbir ürünü müşterilerimize sunmamayı taahhüt ediyoruz.   

Etiketler : İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Malzemeleri Toptancıları , İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Ürünleri Toptancıları , Toptan Temizlik Ürünleri Fiyatları , Temizlik Malzemeleri Toptan Fiyatları