Profesyonel-Temizlik-ve-Hijyen-Ürünleri

Profesyonel-Temizlik-ve-Hijyen-Ürünleri

Makro Kurumsal Tedarik olarak 2009 dan beri Profesyonel Temizlik ve Hijyen Ürünleri satışı yapıyoruz. Aynı zamanda temizlik ve hijyen ürünlerinin online satışını yapıyoruz.

Profesyonel Temizlik ve Hijyen Ürünleri

Makro Kurumsal Tedarik olarak kurulduğumuz 2009’dan beri profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri satışı yapıyoruz.

Profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri sektörü yüzlerce firmanın farklı markalarla faaliyet gösterdiği büyük bir pazardır. Ülkemizde temizlik hizmet sektörünün gelişmesi profesyonel temizlik ve hijyen ürünlerine olan talebi artırmıştır.

Özellikle kalabalık çalışma ortamı olan fabrikalar, büyük iş yerlerinde kaliteli ve profesyonel temizlik ürünleri kullanılması gerekmektedir. Yoğun çalışma ofislerinde çapraz bulaşma olmaması için temizlik ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu ortamlarda hijyenin sağlanması için profesyonel temizlik ve hijyen ürünlerine ihtiyaç vardır.

Makro Kurumsal Tedarik olarak birçok markaya ait profesyonel temizlik ve hijyen ürünü satış ve dağıtımını yapıyoruz. Bu markalar; Eczacıbaşı Profesyonel, Maratem Profesyonel, Faber Kimya, Akay Kimya…

Profesyonel Temizlik ve Hijyen ürünlerini uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Makro Kurumsal Tedarik / Hakkımızda;

2009 yılında kurulan Makro Kurumsal Tedarik, aşağıda belirtilen ilkeler doğrultusunda hizmet vererek, sağlıklı bir büyümeyi hedeflemiştir. Hedefimiz sürekli gelişim ilkesiyle daha iyi hizmet vermek ve kurumsal tedarikte güvenilir çözüm ortağı olmaktır.

Makro Kurumsal Tedarik olarak, 2009 yılından günümüze kurumlara endüstriyel temizlik ürünlerinden gıda ürünlerine kadar yüzlerce farklı ürünün tedarikinde aranılan firma olmak için çalışıyoruz.

Firmamız alanında öncü olmayı hedefleyen, üretimde kalite standartlarını gözeten ve kaliteyi var olmanın esas ilkesi sayan üreticilerle iş birliği yapmaktadır.

Bu anlayışla, iyi ürünü uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere ulaştırmaktayız.

Referans İlkelerimiz;

  •  Makro Kurumsal Tedarik işletmenizin ekonomik, hızlı ve güvenilir tedarikçisidir.
  •  Standartlara uygun olmayan hiçbir ürünü müşterilerimize sunmamayı taahhüt ediyoruz.  

Etiketler : profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri , profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri online satış , profesyonel temizlik ve hijyen malzemeleri satışı