Kadıköy Temizlik Ürünleri

Kadıköy Temizlik Ürünleri

Makro Kurumsal Tedarik olarak Kadıköy de işletmelerin toptan temizlik malzemesi, ambalaj malzemeleri, sarf malzemeler, gıda ürünleri (toptan çay-şeker-kahve) kırtasiye ürünlerini uygun fiyatlarla tedarik ediyoruz.

Kadıköy Temizlik Ürünleri

Makro Kurumsal Tedarik olarak Kadıköy’de işletmelerin toptan temizlik malzemesi, ambalaj malzemeleri, sarf malzemeler, gıda ürünleri (toptan çay-şeker-kahve) kırtasiye ürünlerini uygun fiyatlarla tedarik ediyoruz.

2009’ dan beri hizmet veren firmamız Kurumsal Tedarik kapsamında; Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Tedarik ilkesiyle hizmet vermektedir.

Kadıköy Temizlik Malzemeleri ihtiyaçlarında kaliteli ürünlerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla işletmelere çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz.

Kadıköy Temizlik Malzemeleri Toptancısı olan firmamız sektörde birçok işletmeye uygun fiyatlarla ekonomik çözümler sunmaktadır.

Firmamız aynı zamanda ambalaj ürünlerinin de toptan satış ve dağıtımını yapmaktadır. Özellikle paket servis yemek kapları ve yemek taşıma kaplarında farklı ürün çeşitlerimiz ve ekonomik çözümlerimizle hizmet veriyoruz.  Kadıköy Ambalaj Malzemeleri Toptancıları arasında; Ürün çeşidi, hizmet kalitesi ve fiyat kıyaslamasında Makro Kurumsal Tedarik olarak firmamızın hatırı sayılır bir yeri vardır.

İstanbul Kadıköy Kurumsal Tedarik Firması olarak hizmeti veren firmamız, toptan temizlik malzemeleri, toptan ambalaj malzemeleri, toptan sarf malzemeler, toptan deterjan, toptan temizlik kağıtları, toptan gıda ürünleri, (çay-şeker-kahve-soda vb.) kırtasiye ürünleri ve işletmelerin ihtiyacı olabilecek farklı bilumum malzemelerin kurumsal anlamda tedarikini sağlamaktadır.

Kadıköy Temizlik Ürünleri firması olarak, iyi fiyat ve iyi hizmet size sözümüzdür.

Makro Kurumsal Tedarik  

Etiketler : kadıköy temizlik ürünleri , temizlik ürünleri toptan kadıköy , temizlik ürünleri toptancıları kadıköy , kadıköy toptan ambalaj malzemeleri , kadıköy temizlik ürünleri firmaları