u-Green-Clean-Bitkisel-Bulaşık-Deterjanı


Resmi Büyütmek için tıklayınız
Ürün Adı : u-Green-Clean-Bitkisel-Bulaşık-Deterjanı
Ürün Kodu : UGCB2
Kdv Oranı : 18
Stok Durumu : Stoklarımızda Mevcut
Özellikleri :

SLES, KLORGDOPARABENSENTETİK PARFÜM ve FOSFAT GİBİ KİMYASALLAR İÇERMEZ.

Bitki içerikli ve ekogaranti sertifikalı çevre dostu U Green Clean Bulaşık Deterjanını elde yıkamada gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hem hassas cildinizi korurken hem de zararlı kimyasal maddeler içermediğinden bulaşıklarınıza ve çevreye zarar vermez. Eşsiz organik portakal yağı ile mükemmel temizlenmiş bulaşıklarınızda bitkisel içerikli olduğundan zararlı kimyasal kalıntısı bırakmaz. İçeriğindeki tüm hammaddeler doğada parçalanır. U Green Clean Bulaşık Deterjanı bulaşıklarınızı yağlardan ve kirlerden arındırırken kolayca da durulanmasını sağlar. Aynı zamanda bebek biberon, emzik, mama kabı gibi bebek malzemelerinin temizliğinde de güvenle kullanabilirsiniz.

Ambalaj: 500 ml - koli içi 8 adet

 

Unutmayalım ki; doğa sağlıklı olursa biz sağlıklı olabiliriz.  Sağlığımız, geleceğimiz ve doğamız için doğal bitkisel temizlik ürünlerini tercih edelim. Geleceğimize sahip çıkalım.

 

Etiketler : u green clean bitkisel bulaşık deterjanı , bitkisel bulaşık deterjanı markaları , doğal organik bulaşık deterjanı , bitkisel bulaşık deterjanı fiyatları